دکتر فرزین مدیرعامل بانک کارآفرین در ابتدای این نشست ضمن خوشامدگویی به اسلامی خاطرنشان کرد: آقای مهندس اسلامی فردی جوان و توانمند با سابقه درخشان در حوزه فناوری اطلاعات هستند که قادر به مدیریت بهینه تغییرات لازم جهت استقلال حوزه فناوری اطلاعات از بانک هستند.

دکتر فرزین در بخش دیگری از سخنانش تاکید کرد: اولویت اصلی حوزه فناوری بانک کارآفرین باید ایجاد تحول اساسی در زیرساخت‌ها و خدمات فناورانه بانک باشد. برای این هدف سرمایه‌گذاری لازم توسط بانک صورت خواهد گرفت و در خصوص سرمایه‌های انسانی نیز ضمن ارتقاء همکاران فعلی، باید نسبت به جذب افراد توانمند اقدام شود.

دکتر فرزین سپس به چرایی تشکیل گروه فناوری اطلاعات و ارتباطات پرداخت. وی لزوم مشارکت با مجموعه‌های فناوری سایر بانک‌ها و اپراتورها و نیز سرمایه‌گذاری روی استارت‌آپ‌ها را از دلایل تشکیل مجموعه نگاه برشمرد و خاطرنشان کرد: ایجاد تحول در حداقل زمان ممکن، درخواست ویژه‌ مدیریت بانک از مدیرعامل و هیات مدیره هلدینگ نگاه است.

بر اساس این گزارش، مهندس اسلامی مدیرعامل هلدینگ نگاه ضمن تشکر از حسن اعتماد مدیرعامل بانک، ضمن سخنان کوتاهی حضور در بانک خوشنام کارآفرین را باعث افتخار خود و آرزوی بسیاری از فعالان حوزه فناوری دانست و اظهار امیدواری کرد تا مجموعه نگاه ضمن استفاده حداکثری از همکاران مدیریت فناوری اطلاعات، به امید خداوند و با حمایت ویژه بانک بتواند بدون از دست دادن وقت و با اقتدار چشم‌انداز مدنظر بانک را محقق نماید.