درباره نگاه بانک

شرکت “توسعه نرم افزارهای بانکی نگاه فردای کارآفرین” یکی از شرکت های گروه نگاه است که با هدف حفظ پایداری و توسعه سرویس های بانکی و فناورانه بانک کارآفرین در سطح شعب و ستاد تاسیس شده است.

“نگاه بانک” بازوی فناوری بانک کارآفرین است و ماموریت دارد با استفاده از فناوری اطلاعات به گسترش کیفیت و سطح دسترسی خدمات بانک کارآفرین برای مشتریانش کمک کند. توسعه زیرساخت های عملیاتی، گسترش محصولات و خدمات بانکی، بهره گیری و تحلیل داده ها در راستای گسترش هوش تجاری از مهمترین اولویت های فعالیتی شرکت نگاه بانک است.

شرکت نگاه بانک در تاریخ 1399/10/03 تاسیس شد و با بکارگیری بخشی از سرمایه های انسانی متخصص حوزه فناوری اطلاعات بانک کارآفرین و جذب نیروهای جدید در حال حاضر با تعداد 168 نفر پرسنل به فعالیت می پردازد

روایت شکل گیری نگاه

بانک کارآفرین به عنوان یکی از خوشنام­ترین و معتبرترین بانک­های کشور با هدف بهره­مندی از ظرفیت­های فناوری در همه ابعاد خدمات بانکی و نیز تخصصی‌سازی و چابک سازی طراحی خدمات و محصولات بانکی اقدام به انتقال بدنه فناوری اطلاعات از بانک کارآفرین نمود تا علاوه بر سرعت بخشیدن به ارائه خدمات و محصولات بانکی، بتواند تمامی نیازهای فناورانه بانک و گروه شرکت‌های کارآفرین را از طریق سرمایه­گذاری بر روی حوزه­های جدید فین­تک و شرکت­های استارتاپی تامین نماید.
اصلاح و پیاده­سازی نقشه راه توسعه بانکداری متمرکز، توسعه حوزه فناوری در فعالیت­های ستاد بانک و شعب، توسعه محصولات بانکداری دیجیتال و باز و همچنین توسعه سیستم­های اطلاعاتی و عملیاتی بانک به ویژه در حوزه پرداخت الکترونیک، از جمله برنامه­هایی هستند که پیرو این سیاست بانک، در طرح تحول مدیریت فناوری اطلاعات بانک قرار گرفت.
با نگاهی راهبردی­تر، بانک کارآفرین در خرداد ماه 1399 اقدام به راه‌اندازی یک شرکت مادر با نام “توسعه فناوری نگاه فردای کارآفرین” یا به اختصار «هلدینگ نگاه» نمود. این شرکت به عنوان مغز متفکر و بازوی اجرایی و عملیاتی بانک در چندین زیرمجموعه تخصصی همسو با برنامه‌های راهبردی بانک شکل گرفت و بر همین اساس خطوط کسب و کار خانواده نگاه در سال اول در سه حوزه زیر هدف‌گذاری شد:

خدمات بانکی

چابکسازی هدفمند و هوشمند در فرآیندهای فناورانه بانک و گروه شرکت‌های کارآفرین، نوآوری در ارائه خدمات بانکی و توسعه زنجیره ارزش خدمات بانکی کارآفرین

پرداخت الکترونیک

ورود به حوزه پرداخت الکترونیک و افزایش سهم از بازار و مشتریان بانک

نوآوری

سرمایه گذاری در خلق محصولات نوین حوزه فین­تک و توسعه خدمات فناورانه در حوزه‌های مالی و پولی مانند بورس، بانک، پرداخت، مدیریت مالی شخصی، سازمانی و بیمه

تخصص گرایی

ما بکارگیری نیروهای متخصص را الویت اصلی خود می­دانیم.

خلاقیت

ما به دنبال ارائه راهکارهای نوین و خلاق در حوزه فناوری هستیم

یکپارچگی

ما تمام محصولات و خدمات را در راستای ایجاد پیوستگی و یکپارچگی طراحی می­کنیم

چابکی

ما به دنبال ایجاد سریع­ترین فرآیندهای کاری برای طراحی، تولید و پیاده­سازی محصولات هستیم

چشم انداز

قرارگرفتن در بین یکی از پنج شرکت برتر حوزه خدمات فناورانه مالی – بانکی ایران با ارائه راهکارهای هوشمندانه، اثربخش و ارزش آفرین.

ماموریت

ایجاد تحول و هم‌افزایی در زنجیره خدمات فناورانه مالی – بانکی گروه کارآفرین
شرکت نگاه با اتکا بر تلاش‌های سرمایه انسانی کارآمد و متخصص خود و براساس فرهنگ و ارزشهای سازمانی بانک کارآفرین، قصد دارد تا سطح خدمات و زیرساخت‌های فناوری فعلی را با هدف تحقق برنامه‌های راهبردی بانک و گروه شرکت‌هایش و کسب رضایت حداکثری ذینفعان و مشتریان، متحول و چابک نماید.

اهداف

• بازنگری و چابک‌سازی هدفمند فرایندها، محصولات و خدمات فناورانه گروه کارآفرین.
• مشارکت راهبردی با ذینفعان اصلی حوزه فناورانه مالی – بانکی.
• شناخت مشتریان و کسب سهم بازار متناسب با نیاز ایشان.
• انجام سرمایه‌گذاری‌های هدفمند و خطرپذیر در استارتاپ‌های حوزه فناورانه مالی – بانکی.

negahLogo (1) (1)
final-logos-14 (3) (2) (1)