درباره نگاه بانک

شرکت “نگاه بانک” پیش برنده ماموریت‌های بانکی هلدینگ فناوری نگاه است که با هدف ارتقا و ساماندهی زیرساخت‌های فني بانک کارآفرین و توسعه و طراحی خدمات و محصولات متمایز برای مشتریان فعلی و آینده بانک کارآفرین شکل گرفته است.
نگاه بانکی با رویکرد کاملا تخصصی در زمینه فناوری اطلاعات تاسیس شد. تحول در حوزه فناوری‌های بانکی و اطلاعاتی در سطوح و لایه های مختلف از جمله سامانه بانكداري متمرکز (Core Banking)، سوئیچ کارت یا مرکز داده بانک، از مهمترین وظایف “نگاه بانک” است. بكارگیری و تمرکز بر فناوری های روز و حرکت به سمت مفاهیم و راهکارهای نوین نظیر Open banking ، Blockchain، Cloud ، Omnichannel، Big data ، هوش مصنوعي و اينترنت اشيا، از دیگر اهداف مهم “نگاه بانک” خواهد بود.
“نگاه بانک” عهده‌دار توسعه خدمات و محصولات نوین بانکی، در گروه فناوری نگاه است.

چرا نگاه

تخصص گرایی

ما بکارگیری نیروهای متخصص را اویت اصلی خود می­دانیم.

یکپارچگی

ما تمام محصولات و خدمات را در راستای ایجاد پیوستگی و یکپارچگی طراحی می­کنیم.

خلاقیت

ما به دنبال ارائه راهکارهای نوین و خلاق در حوزه فناوری هستیم.

چابکی

ما به دنبال ایجاد سریع­ترین فرآیندهای کاری برای طراحی، تولید و پیاده­سازی محصولات هستیم.

نگاه پرداخت

شرکت “نگاه پرداخت” پیش برنده ماموریت حوزه پرداخت هلدینگ فناوری نگاه است. ارائه راهکارهای نوین حوزه پرداخت و پیاده سازی کیف پول از جمله اهداف راهبردی این شرکت هستند.

نگاه بانکی

شرکت “نگاه بانکی” پیش برنده ماموریت های بانکی هلدینگ فناوری نگاه است که با هدف ارتقا و ساماندهی زیرساخت های فني بانک کارآفرین و توسعه و طراحی خدمات و محصولات متمایز برای مشتریان فعلی و آینده بانک کارآفرین شکل گرفته است.