دومین گردهمایی “نگاه”، هلدینگ فناوری بانک کار آفرین با هدف ایجاد همدلی و اطلاع‌رسانی آخرین دستاوردها و همچنین تقدیر از همکاران برگزیده با حضور مدیران ارشد و همکاران این هلدینگ به شکل حضوری و آنلاین برگزار شد.

حسین اسلامی در این گردهمایی گفت: بر اساس تحقیقی 75 ساله که در دانشگاه هاروارد صورت گرفته خوشحال ترین افراد کسانی هستند که بتوانند روابط خوب و پایداری برقرار کنند و تنها نمانند. در ادامه ویدئویی از مجموعه TED در خصوص این پژوهش پخش گردید.
سپس حسین اسلامی ارتقای کیفیت توامان کار و زندگی همکاران و بهبود فضای کاری را از مهمترین اقدامات هلدینگ فناوری نگاه در گام های نخستین دانست و اعلام کرد در همین راستا ساختمان جدیدی برای فعالیت همکاران توسط بانک خریداری شده و در حال تجهیز و آماده سازی است.
مدیرعامل هلدینگ فناوری بانک کار آفرین (نگاه) در توصیه موکد به همکاران، ارتقای پیوسته توانمندی‌ها و بروزرسانی هر لحظه سطح دانش همکاران را دارای اهمیت ویژه خواند و آموزش را مهم‌ترین محور توسعه سازمان دانست و نیز به موازات بر اهمیت جذب حداکثری نیروهای توانمند از خارج از مجموعه تاكيد كرد.

حسین اسلامی هدف هلدینگ فناوری نگاه را در درجه اول ایجاد تحول جدی در حوزه های مختلف فناوری بانک کارآفرین و شرکت‌های زیرمجموعه معرفی کرد و از ایجاد شرکت زیرمجموعه با عنوان “نگاه بانکی” با تمرکز روی بهبود سرویس ها و زیرساخت های نرم‌افزاری بانک کارآفرین خبر داد. وی ورود به حوزه پرداخت را برنامه بعدی هلدینگ از طریق ایجاد شرکت “نگاه پرداخت” در راستای بکارگیری راهکارهای نوین پرداخت با نگاهی متفاوت از رقبا و مبتنی بر راهبردهای بانک کارآفرین اعلام کرد.
امکان دریافت رمز پویا برای کارت‌های برداشت در بانک کارآفرین

حسین اسلامی سرمایه‌گذاری غیرمستقیم روی استارت‌آپ‌های حوزه فین‌تک به عنوان برنامه جدی هلدینگ نگاه در افق کوتاه مدت اعلام کرد.

همچنین کاوه اشتهاردی، رئیس هیات مدیره هلدینگ نگاه از اهتمام ویژه بانک کارآفرین برای ایجاد یک مجموعه مستقل فناوری با ساختار جدید و چشم اندازهای نوین تقدیر کرد و تحرک و تخصص و خلاقیت را سه مولفه اصلی حرکت هلدینگ نگاه دانست. ایشان هلدینگ فناوری نگاه را مجموعه ای عظیم با گنجینه بی‌نهایت از تخصص سرمایه انسانی کارآمد و اعتبار بانک کارآفرین دانست و عنوان کرد هدف این هلدینگ، نه دویدن بر زمین که پرواز در آسمان است و همچنین بر ضرورت ایجاد تحول جدی در عرصه فناوری تاکید کرد.

در ادامه این مراسم پنل گفتگو و پرسش و پاسخ مدیران ارشد هلدینگ نگاه با همکاران برگزار شد و فرصت‌ها، تهدیدها، برنامه‌ها و دغدغه‌های پیش رو مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.