• نوامبر 6, 2021

پانزدهمین دورهمی هلدینگ فناوری نگاه، که مصادف شد با پنجمین گردهمایی فصلی این هلدینگ، در تاریخ 1400/6/31 برگزار شد. در این گردهمایی نمایندگان تمامی شرکت‌های گروه «نگاه» گزارش فصل تابستان 1400 خود را در حضور مدیران ارشد سازمان و مدیران دعوت شده از بانک کارآفرین ارائه کردند.

در ابتدای مراسم علیرضا ماهیار، مشاور مدیرعامل بانک کارآفرین در حوزه فناوری اطلاعات، به ایراد سخنرانی پرداخت. او ضمن تاکید بر ضرورت پایش مستمر فعالیت‌ها، گفت: «یکی از اولویت‌های بانک کارآفرین توسعه حوزه‌های فناورانه است و تاسیس هلدینگ فناوری نگاه در همین راستا انجام شده است. امیدوارم در ادامه نیز شاهد فعالیت‌ها و اقدامات مثمر این هلدینگ باشیم».

در ادامه حسین اسلامی، مدیرعامل هلدینگ فناوری نگاه، با اشاره به تحول ایجاد شده در رویکرد بانک کارآفرین گفت: «مهم‌ترین عامل توسعه خدمات بانک کارآفرین رشد حوزه فناوری است و این موضوع به طور مستقیم بستگی به عملکرد ما در نگاه دارد. نگاه علاوه بر پاسخگویی به درخواست‌های جدید، باید برای تامین نیازمندی‌های پیشین بانک که کمیت آنها با توجه به رویکرد جدید گسترش خدمات، به شکل چشمگیری افزایش یافته است، آمادگی کامل داشته باشد».

پیش از شروع بخش ارائه‌ها حسین برزآبادی رئیس اداره زیرساخت و شبکه بانک کارآفرین به پشت تریبون آمد. او ضمن بر شمردن درخواست‌های گوناگون و متعددی که از مراجع مختلف به گروه نگاه ارائه می‌شود، از زحمات انجام شده در واحدهای مختلف این هلدینگ تشکر نمود.

نخستین ارائه کننده‌ی گزارش در این مراسم محمدرضا نظری، معاون کسب و کار هلدینگ فناوری نگاه بود. نظری ضمن ارائه فعالیت‌های انجام شده در واحدهای مختلف هلدینگ نگاه، بر این موضوع تاکید کرد که در تمام پروژ‌ه‌های تعریف شده در گروه نگاه نخست تحلیل‌های کسب و کاری انجام می‌شود و هر پروژه یک سند کسب و کاری به ضمیمه دارد.

سپس مصطفی طهماسبی، مدیر عامل شرکت مدیریت ثروت ستارگان، گزارش فصل تابستان 1400 این شرکت را ارائه کرد. او گفت: «مهمترین دستاورد ما در این فصل، ایجاد صورت‌های مالی و فرایند حسابرسی، برای تمام استارت آپ‌های این مجموعه بود».

اسماعیل صدیقی، مدیر تحلیل و طراحی خدمات شرکت نگاه بانک، گزارش فصلی این شرکت را ارائه کرد. وی از پروژه كارت اعتباری و پیاده‌سازی سامانه پیچك، به عنوان پروژه‌های شاخص انجام شده در فصل تابستان نام برد.

گزارش فصلی شرکت نگاه پرداخت را حسین شینی معاون توسعه سازمان این شرکت ارائه کرد. شینی به انتقال حساب‌های بیمه کارآفرین به بانک کارآفرین به سبب ارائه خدمت مورد نظر به این مجموعه اشاره کرد و افزود: « این کار افزایش رسوب قابل توجهی برای بانک کارآفرین در پی داشت».

در پایان این مراسم، طبق روال گذشته از پرسنل برگزیده، تقدیر صورت گرفت.